قرمزته

علیرضا 9 تیر 1359 در ساعت 5 صبح و در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد به دنیا آمد.او نه زیاد تپلی بود و نه زیاد مردنی فرزند اول خانواده بود و بعد از او یک برادر متولد 1364 و سه خواهر که دو تای اخر دو قلو هم هستند، به این خانواده اضافه شدند.در سه خیابان کوه سنگی ،سعدآباد و ابوطالب مشهد زندگی کرده و در حال حاظر خانواده اش در آب و برق مشهد و خودش در خیابان فرشته جردن سکونت دارد.

همیشه خوش تیپ و خوش لباس

با ظهور علیرضا واحدی نیکبخت در عرصه فوتبال ملی و باشگاهی ایران بود که مردم و مطبوعات و مسئولان متوجه پدیده ای شدند.پدیده ای که کم کم بار شد و شیوع بین سایر بازیکنان و چهره ها،نظرات موافق و مخالف فراوانی را برانگیخت و مبدل به یکی از راههای بروز حاشیه در فوتبال شد. پدیده ای که کم کم جنبه های فرهنگی - دینی - سیاسی پیدا کرد و امروز همه جا در رسانه ها و ارگان و محافل عمومی، صحبت از آن و بحث مهار و شدت و ضعف آن است. پدیده(( وضع ظاهری)) بازیکن...

در فرهنگ شرقی و اسلامی ،ظاهر مردان تعریف خاصی دارد و جدای این تعریف،هر حالتی ناپسند محسوب می شود. وقتی کسی که شهرت و اعتباری دارد و در مقام الگو نشسته،چه خودش بخواهد و چه نخواهد ،چه اعتقادی به این جایگاه داشته باشد و چه نداشته باشد ،برای او رعایت این ظاهر تعریف شده الزام بیشتری پیدا می کند.

علیرضا سمبل فوتبالیست ها و الگوی جوانان بود و از همان اولین روز درخشش در تیم ملی و استقلال با عکس ها و ژست های مختلف روی جلد نشریات نشان داد که فوتبال حرفه ای پیامدهای مختلفی دارد که حداقل تا آن روز به بسیاری جنبه هایش فکر نکرده بودیم. ماجرا از ژل زدن علیرضا شروع شد. در مدت کوتاهی دیگر فوتبالیستی در ایران پیدا نمی شد که ژل نزند!

بعد او تیپ های مختلف و لباسهای گوناگون را پوشید.در مدت کوتاهی این هم عرف شد و به تدریج ماشین بازی، آرایش مو و رو، تل و کش و جراحی زیبایی هم جزو ملزومات فوتبالیست شدن شد!و از آنجا که همیشه افراط و تفریط در هر جامعه ای هست،وقتی پای چند خبر پارتی و شب نشینی و خانه ها و باندهای فساد هم در صحنه حوادث روزنامه ها درج شد،دیگر از هر طرف و هر صنف و هر مرجعی سیل انتقادات علیه وضع ظاهری فوتبالیست ها به راه افتاد و ایت سیل... علیرضا را کمتر از همه در این ماجرا ها نقش داشت،به جرم باعث و بانی بودن،هم شامل شد!

برخلاف تمام حرف و حدیث ها، علیرضا از همان دوران نوجوانی و به خاطر شغل پدر و مادر و خصایص اخلاقی، لباس نو و ظاهر آراسته را دوست داشت. وقتی هم به شهرت و ثروت رسید، به طور طبیعی بیشتر سعی در آراستگی وضع ظاهرش کرد و هیچکدام از این مسائلبه خودی خود بد و زننده نبود.

علیرضاهرگز در این سالها افراط و تفریطی نداشته و به جرات تنها فوتبالیستی است که هرگز در میهمانی های آنچنانی و مشکلات اخلاقی وسط نبوده و نیست.

علیرضا شیک پوشی را دوست دارد. اندام متناسب و ظاهر زیبا و مردانه او هم مزید بر علت شده تا هر چه بپوشد و هر تیپی بزند، به اوحسابی بیاید.

او بیشتر از مارک لباسهای خارجی زارا(zara) و دیزل(Dizell ) استفاده می کند و اغلب اوقات تیپش اسپرت است از کت و شلوارخوشش نمی آید و کراوات را تنها برای مجالس رسمی می زند.در روز معمولا بر اثر گرما و تعرق تمرین دو دست لباس عوض می کند و تمام رنگهای روشن و شاد را دوست دارد. ادکلن می زند و بیشتر از مارک ((اولتراویلت212)) و (( Gio)) استفاده می کند. ژل سرش کتیراست و مارک کفش هایش هم آدیداس و پوما.

جواب ثابت تمام اهالی فوتبال به سوال ((خوش تیپ ترین فوتبالیست))علیرضاست و از نظر خود او هم خیلی شایسته این عنوان هستند.او خودش اصلا دوست ندارد که به این عناوین و القاب شناسایی شود و ترجیح می دهد از مشخصات فنی اش یاد کنند.

علیرضا اولین فوتبالیستی بود که به مفهوم و معنی واقعی سوپراستار رسید. در جامعه ایران سوپراستارها جایگاهی نداشتند و با ظهور علیرضا کم کم این معنی برای مردم جا افتاد او مثل تمام سوپراستارهای موسیقی پاپ، سینما و ورزش جهان همیشه تیتر یک و عکس روی جلد مجله ها و روزنامه ها بود... علیرضا هنوز همان کودک شاد و سر زنده ای ست که در دوران تحصیل همه جا با همه گرم می گرفت و هرگز دچار غرور و مسائل شهرت نشده است او بدون هیچگونه ناراحتی از کودکی اش حرف می زند ((همیشه از درخت بالا می رفتم و شاتوت می خوردم)) او اهل دعوا و درگیری فیزیکی نیست، چه در فوتبال که هرگز با کسی درگیر نشده و چه در زندگی شخصی که می گوید:(( زرنگ تر از این بودم که با کسی دست به یقه بشوم )).او کینه ای هم نیست و در قبال بدترین رفتارها همه را می بخشد اولین اخطار واخراج عمرش را فراموش کرده اولین عروسی که رفته بود سال 70 عروسی دختر خاله اش بوده و بعد ماجرایی که در عروسی فرزاد مجیدی اتفاق افتاد و فیلم آن مراسم لو رفت دیگر پایش را در چنین مجالسی نمی گذارد...عزاداری را هم دوست دارد ماه محرم را همیشه در مشهد می گذراند شوهر خاله اش مداح است و همیشه در منزل آنها پای ثابت عزاداری بوده زیاد اهل این طرف و آن طرف رفتن در ما محرم نیست و در کودکی هم خانواده اش اجازه نمی دادند جای غریبی برود. هنوز هم در تهران جای را که بلد نیست نمی رود . یک بار که با دایی اش، صمد برای تماشای قمه زنی رفته بود با دیدن خون غش کرد و دیگر چنین کاری نمی کند ماه رمضان را دوست دارد و زیباترین خاطرات را دم افطار و سحر می داند.

تاریخ عروسی نیکبخت 18 شهریور 85 ( من همتونو دعوت می کنم به صرف شام و شیرینی و میوه به خرج علیرضا)

عقد رسمی:

اواخر فروردین 85 بود که بعد از سپری شدن رسم و رسومات اولیه،علیرضا و همسرش به صورت رسمی در یکی از دفاتر ازدواج و طلاق به عقد دایم در آمده و اسمشان وارد شناسنامه های یکدیگر شد تا علیرضا دیگر به صورت رسمی وارد دنیای متاهلی ها شود.

برج میلاد پاتوق خرید

علیرضا و همسرش برای خرید بیشتر راهی برج میلاد در شهرک غرب می شوند و پاتوق خریدشان برج میلاد است. در ماههای گذشته خیلی ها علیرضا و همسرش را در کنار هم در برج میلاد دیده اند.

تاریخ عروسی

این زوج خوشبخت به زودی مراسم عروسی شان را هم برگذار خواهند کرد. طبق آخرین توافق هایی که بین این دو و خانواده هایشان شده، قرار است روز 18 شهریور ماه 85 که مصادف با نیمه شعبان و تولد امام زمان (عج) مراسم عروسی برگزار شود، مراسم در تهران برگزار می شود و میهمانهای زیادی از اهالی فوتبال هم دعوت هستند.

همسر علیرضا، خانومی است که اصلیت خوزستانی دارد اما بزرگ شده تهران است و در یکی از مناطق شمال شهر تهران زندگی می کند اوضاع مالی خانواده این خانم روبه راه است.

دختر بزرگ خانواده

همسر نیکبخت،دختر بزرگ خانواده است و یک خواهر کوچکتر هم دارد( خوش به حال خواهر کوچیکه)به همین دلیل نیز خانومی است که مستقل بزرگ شده و خیلی راحت می تواند به قول معروف روی پای خودش بایستد از طرف دیگر علیرضا سرانجام روزی صاحب باجناق خواهد شد، آیا علیرضا باجناق خوبی خواهد بود ؟

همسر علیرضا اهل فوتبال نیست

جالب است بدانید که در اولین برخوردی که میان علیرضا و همسرش وجود دارد، این خانم اصلا علیرضا نیکبخت واحدی را نشناخته و اصلا نمی دانست که علیرضا فوتبالیست است .می دانید چرا چون همسر علیرضا اصلا فوتبالی نیست و تا قبل از آشنای با علیرضا هم هرگز توجهی به فوتبال نداشته است.

علیرضا کلاس گذاشت !

حدود چند ماهی می شود که علیرضا مرتب فیلم های بازی های گذشته اش را به همسرش نشان می دهد تا او با دیدن این فیلم ها، با بازی علیرضا آشنا شود.جالب است بدانید علیرضا چند گل حساسی که زده را زودتر از بقیه بازیهایش به همسرش نشان داد تا به قول معروف کلی کلاس بگذارد و به همسرش ثابت کند بازیکن بزرگ و تاثیرگذاری است.

محل سکونت زوج؟

هنوز تصمیم نهایی در این زمینه گرفته نشده است، اما به احتمال فراوان آنها در آپارتمانی در خیابان فرشته ساکن خواهند شد.در این زمینه هنوز جستجوی آنها برای خرید آپارتمانی که دلخواه آنها باشد ادامه دارد.

چکیده ای از حرف های علیرضا:

همسرم اصلا فوتبالدوست نیست

روز خواستگاری خیلی دلهره داشتم

ماه عسل می ریم ایتالیا

دوست دارم صاحب دو بچه شوم ؛ یک دختر یک پسر

+ نوشته شده در  سه شنبه سی و یکم مرداد 1385ساعت 20  توسط سارا | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
نه آبی نه مشکی فقط قرمز عشقی
سلام خوبین ...من سارا هستم .عاشق و دیوونه تیم پرسپولیسیم... رنگ قرمز ومشکی رو خیلی دوست دارم، بازیکن مورد علاقم جواد کاظمیانه وعلیرضا نیکبخت واحدی .... از بازیکنای خارجیم از کریستین رونالدو و کاکا و دکوخوشم میاد..بازیکن منفور وین رونی و تیم محبوبم: میلان و رئال مادریدو منچستر یونایتد است.ولی طرفدار پرو پاقرص میلانم...از مربی خارجیم از مورینیو خوشم میاد....در ضمن هر کس به تبادل لینک موافق بود تو نظرات بهم خبر بده ... به امید موفقیت تیم پرسپولیس در لیگ برتر وجام حذفی... مرسی که
به من سر می زنید.......
از پرسپولیس گذشتن یه راه بی عبوره...عاشق این تیم شدن برای ما غروره ...عاشق این تیم شدیم تا آخرش باهاشیم
نوشته های پیشین
فروردین 1387
بهمن 1386
مهر 1386
شهریور 1386
مرداد 1386
تیر 1386
اسفند 1385
بهمن 1385
آبان 1385
مهر 1385
شهریور 1385
مرداد 1385
تیر 1385
پیوندها
داش رضا
قرمز خون منه پرسپولیس جون منه_نسیم
قلب قرمز(سعید)
یاسی
الهام
حسن پرسپولیسی
پرسپولیس زلزله (سارا)
کریستیانو رونالدو(احسان)
سهیل عشق احمد
عشق جواد(نهال)
پرسپولیس زلزله محبوب هر چی دله(حمید رضا)
فقط جواد کاظمیان(شیما)
عشق من پرسپولیس (وحید)
شیاطین سرخ ورزشگاه آزادی
گروه فوتبال
سينا نيكي10
جواد کاظمیان (مونا)
مهرزاد معدنچی(مینا)
پرسپولیس دو آتیشه(محدثه)
مرتضی(عشق پرسپولیس)
پ مثل پرسپولیس(سحر)
شیرین جون
شبهای برفی من و تو
به ما میگن دیوونه؟!!!
داوود فنایی
آویشن
عرفان
آیدین رضایی(عشق جواد کاظمیان)
مریم جون
جواد جوجو_ملیحه جون
قرمزته_علیرضا
تارا جون
پرسپولیس 2 آتیشه (علی)
کانون هواداران تیم فوتبال شیرین فراز کرمانشاه
وحید هاشمیان فوتبالیست با اخلاق_آناهیتا
فاطمه عاشق همیشگیه مهدی جون
زینب عاشق حامد
جواد گوگول_نانی جون
ماگنولیا_ثمین
پرسپولیس زلزله_شیث
حدیث عاشق داداش جواد
سمیه جون
اخبار روز+ اهنگ +عکس + شعر عاشقانه
مهدیه عاشق جوادجون
پرسپولیس_نیلو جون
یک هوادار متعصب
هواداران لیورپول
آقا میثم
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM